Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Górna, Łódzkie, Polska
Dyrektor XLIII Liceum Ogólnokształcącego im. Juliana Tuwima w Łodzi zatrudni nauczyciela informatyki na pełen etat.

Wymagania:
Studia magisterskie, studia podyplomowe z kwalifikacjami do pracy w szkole ponadpodstawowej.

Zakres obowiązków:
Praca w klasach ogólnych, integracyjnych, sportowych z podziałem na grupy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@lo43.elodz.edu.pl

426403441
Nazwa placówki: XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIANA TUWIMA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki