Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: kutnowski, Kutno, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
praca w świetlicy szkolnej w SOSW Nr 2 w Kutnie

Wymagania:
pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, kwalifikacje pedagogiczne, surdopedagogika

Zakres obowiązków:
opieka nad dziećmi przebywającymi na świetlicy, organizowanie konkursów, zabaw, prowadzenie zajęć plastycznych, relaksacyjnych, zachęcanie dzieci do wspólnego grania w gry, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
oswkutno@kki.pl

243557887
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W KUTNIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej