nauczyciel j. angielskiego

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-07-26
  • Miejsce: garwoliński, Mariańskie Porzecze, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel j. angielskiego

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do nauczania j. angielskiego w przedszkolu i na wszystkich poziomach szkoły podstawowej.

Zakres obowiązków:
Oddziały przedszkolne - 2 godz.
Klasy I-III - 6 godz.
Klasy IV-VIII - 15 godz.
Zajęcia dodatkowe - 1 godz.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spmarporz@wp.pl

606596636
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO W MARIAŃSKIM PORZECZU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo