nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Data publikacji: 2024-01-30
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: wielicki, Mietniów, Małopolskie, Polska
Praca od zaraz, czyli w tym roku szkolnym do czerwca 2024 r. Również na kolejny rok szkolny tj. 2024/2025 na zastępstwo za nieobecnego nauczyciela.
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu 2 razy w tygodniu po 15 minut w grupach młodszych i do 30 minut w grupach starszych, łącznie 2 razy w tygodniu po 3 godziny zegarowe

Wymagania:
kwalifikacje do nauczana języka angielskiego w przedszkolu

Zakres obowiązków:
W przedszkolu jest realizowany Program Powszechnej Dwujęzyczności, są materiały, pomoce dydaktyczne, monitor interaktywny, dostęp do materiałów online, scenariusze. Może być realizowany inny proponowany program języka angielskiego. Godziny i dni realizacji mogą być dostosowane do prowadzącego., wszystko do uzgodnienia i wspólnych ustaleń

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psmietniow.dyrektor@gmail.com

telefon : 662 274 646
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIETNIOWIE IM. JANA LATUSKA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo