nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: ostrowski, Małkinia Górna, Mazowieckie, Polska
Nauczanie języka angielskiego w grupie dzieci 3-5 letnich oraz dzieci 6 letnich. Język angielski:
3-latki:
2x 0,15 minut
3-4 latki:
4-5 latki:
2x 0,30 minut
2x0,30 minut
4-latki:
2x0,15 minut
5-latki:
6 latki:
6-latki:
2x 0,30minut

Wymagania:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wraz z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka.
Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych.
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole_sam@wp.pl lub przedszkole@malkiniagorna.pl

296448792
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MAŁKINI GÓRNEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
Liczba godzin (w tygodniu): 6