Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-01-22
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie języka angielskiego dzieci 3,4,5 i 6 letnich

Wymagania:
Kwalifikacje określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 1.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r. poz. 1289, ze zm.)

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć w grupach dzieci 3 letnich, 4 letnich, 5 letnich i 6 letnich

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Nr 29 , ul. Generała Władysława Andersa 5a 82-300 Elbląg lub za pomocą poczty elektronicznej przedszkole29@elblag.eu

Kontakt osobisty lub telefoniczny tylko z dyrektorem : 55 6218170
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 29 W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 4