nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-02-09
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
język angielski w kl. IV-VIII

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

Zakres obowiązków:
język angielski w kl. IV-VIII
nauczanie indywidualne
ZŚK

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Witkiewicza 40
71-122 Szczecin

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 91 45 32 480
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZCZECINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Oferujemy pracę na stanowisku psychologa. Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Oferujemy bardzo dobrą atmosferę pracy i rozwoju zawodowego.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskieZakres obowiązków:Za...
  • nauczyciel matematyki
    Choszczno (Zachodniopomorskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki dla ucznia posiadającego orzeczenie do kształcenia specjalnego ze względu na autyzm w tym Zespół Aspergera.Wymagania:magister matematyki z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Pyrzyce (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy nauczania języka angielskiego w klasach 1-3 szkoły podstawowej .Wymagania:Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego i przygotowanie pedagogiczne.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp2pyrzyce...