Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: policki, Trzebież, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego w klasach 4-6.
Wychowawstwo w klasie czwartej.

Wymagania:
Studia z zakresu filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską oraz przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych z języka angielskiego w klasach 4-6.
Pełnienie obowiązków wychowawcy klasy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sptrzebiez.pl

914241550
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I PRZEDSZKOLNYMI W TRZEBIEŻY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego