NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Data publikacji: 2024-03-08
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: olkuski, Olkusz, Małopolskie, Polska
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO W TECHNIKUM NR 1 NA KWALIFIKACYJNYCH KURSACH ZAWODOWYCH
UMOWA O PRACĘ NA CZAS OKREŚLONY od 01.09.2024r. do 31.08.2025r.

Wymagania:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE - kierunek / specjalizacja: FILOLOGIA ANGIELSKA

Zakres obowiązków:
PROWADZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - OPIEKUŃCZYCH - WYCHOWAWCZO

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@zs1olkusz.edu.pl

DYREKTOR ALDONA NOWICKA - nr telefonu 32 6430450
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM STANISŁAWA STASZICA W OLKUSZU
Przedmiot/Stanowisko: NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Liczba godzin (w tygodniu): 2