Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego w klasach IV-VIII

Wymagania:
Wyższe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczyciel przedmiotu; realizacja zajęć i czynności wynikające z zadań statutowych szkoły

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.sp279@gmail.com

22 810 35 44
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 279 IM. BATALIONÓW AK "GUSTAW" I "HARNAŚ"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo