Pedagog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pruszkowski, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog szkolny

Wymagania:
Uprawnienia z zakresu pedagogiki

Zakres obowiązków:
Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spmichalowice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
(22)7238621
sekretariat@spmichalowice.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MICHAŁOWICACH IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Białołeka (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
  • Pedagog specjalny
    Bielany (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.Wymagania:Wykształcenie kierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:p31...
  • Psycholog
    Łomianki (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:wakatWymagania:przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:praca z uczniamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp1@edulomianki.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:227511554