nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: myśliborski, Dębno, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel języka angielskiego w grupach 3,4,5,6-latków

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku filologia angielska z przygotowanie pedagogicznym lub studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne lub nauczanie początkowe i kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym oraz certyfikat B2 z języka angielskiego

Zakres obowiązków:
nauka języka angielskiego w grupach 3,4,5,6-latków

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
czarodziejskakraina@buziaczek.pl

nr tel. 957602332
mail: czarodziejskakraina@buziaczek.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1 "CZARODZIEJSKA KRAINA" W DEBNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego