nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Prowadzenie zajęć dydaktycznych języka angielskiego w 5 oddziałach dla dzieci 3-6 letnich.

Wymagania:
zgodne z paragrafem 13 rozporządzenia MEiN z dnia 1 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych z języka angielskiego,
Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego w zakresie języka obcego nowożytnego,
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
Prowadzenie obserwacji pedagogicznych,
Współpraca z rodzicami i radą pedagogiczną.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 361
ul. Włościańska 6a
01-710 Warszawa

adres mail: p361@eduwarszawa.pl
tel. 22 633 38 92
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 361
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 4