Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-07-22
  • Miejsce: nowotarski, Bielanka, Małopolskie, Polska
Zastępstwo za nauczyciela języka angielskiego od 01.09.2024r do 20.11.2024r. w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczególnych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2023r. poz. 2102)

Zakres obowiązków:
Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 3 , 4 - 8 i w oddziale przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa im.Mariusza Zaruskiego w Bielance
Bielanka 29, 34-723 Sieniawa.

tel. 18 2775023 lub 515062110
e-mail. spbielanka@rabawyzna.edu.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W BIELANCE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo