nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Technikum Ogrodniczego w ZS 39 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela języka angielskiego w pełnym wymiarze zajęć.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, mgr

Zakres obowiązków:
.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs39@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 8485453
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 39 IM. PROF. EDMUNDA JANKOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka polskiego
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Technikum Ogrodniczego w ZS 39 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze zajęć.Wymagania:Przygotowanie pedagogiczne, mgrZakres obowiązków:.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • nauczyciel języka polskiego
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Technikum Ogrodniczego w ZS 39 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze zajęć.Wymagania:Przygotowanie pedagogiczne, mgrZakres obowiązków:.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • nauczyciel geografii w szkole podstawowej i liceum
    Ursynów (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela geografii do szkoły podstawowej i liceum w wymiarze 0,5 etatu.Wymagania:1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem, oraz przygotow...