Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni zatrudni na rok szkolny 2024 / 2025 nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 1 etatu.

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
adres do korespondencji:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni
ul. Płk. Dąbka 207
81-155 Gdynia
e-mail: sekretariat@ckziu2.edu.gdynia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 58 622-26-24
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Banino (Pomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. prałata Józefa Bigusa zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 12/18 godzin tygodniowo od 01.09.2024r.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie na kierunku matematyka z przygo...
  • Pedagog specjalny
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy pedagoga specjalnego - możliwość zatrudnienia jeszcze w tym roku szkolnym z kontynuacją na kolejnyWymagania:Kwalifikacje adekwatne do stanowiska. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje: WWR, terapia ręki, TUS i in. wspiera...
  • Pedagog
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Serdecznie zapraszamy pedagoga/pedagoga specjalnego do współpracy. Możliwość zatrudnienia jeszcze w tym roku szkolnymi kontynuacji zatrudnienia w kolejnym.Wymagania:Kwalifikacje adekwatne do stanowiska. Mile widziane dodatkowe kwali...