nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-10
  • Miejsce: gliwicki, Knurów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany nauczyciel języka angielskiego.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- oligofrenopedagogika
- kwalifikacje do prowadzenie zajęć z uczniami ze spektrum autyzmu

Zakres obowiązków:
nauczanie języka angielskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zssknurow@powiatgliwicki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
322352022
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KNUROWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania-fizycznego
    Knurów (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel wychowania fizycznego.Wymagania:oligofrenopedagogikaZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zssknurow@powiatgliwicki.plW razie pyta...
  • nauczyciel matematyki
    Tychy (Śląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 8 godzin tygodniowo od dnia 1 września 2024 roku. Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.Wymagania:Wykształcenie wyższe z ...
  • Nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie
    Knurów (Śląskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel wychowania do życia w rodzinie.Wymagania:Wymagania obligatoryjne: - oligofrenopedagogikaZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z wychowania o życia w rodzinie.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na a...