Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tucholski, Tuchola, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej w Tucholi poszukuje nauczyciela języka angielskiego w wymiarze pełnego etatu, zajęcia w Technikum i Branżowej Szkole I stopnia.

Wymagania:
magister filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela zgodnie z Kartą Nauczyciela art 6

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
adres email : poczta@zslit-tuchola.pl lub osobiście w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej w Tucholi, ul.Świecka 89a, 89-500 Tuchola

tel: 52 3343363
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH IM. ZIEMI TUCHOLSKIEJ W TUCHOLI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego