Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: świecki, Drzycim, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog w Przedszkolu i Szkole Podstawowej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe: psychologia z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie w zawodzie mile widziane.

Zakres obowiązków:
Pomoc i wspieranie oraz profilaktyka zaburzeń psychologicznych u dzieci w przedszkolu i uczniów w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zpodrzycim@interia.pl

Pani dyrektor ZPO mgr Iwona Różycka tel. 52 33 17 073.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DRZYCIMIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog