Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: opolski, Turawa, Opolskie, Polska
Publiczne Przedszkole w Turawie poszukuje nauczyciela j. angielskiego. Czas pracy 2 h tygodniowo (1 h grupa młodsza, 1 h grupa starsza). Wakat od 01.09.2024r.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania j. angielskiego
Kwalifikacje do pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciela przedszkola

Zakres obowiązków:
Nauczanie j. angielskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp.turawa@oswiata-turawa.pl
lub
PP Turawa, ul. Opolska 49, 46-045 Turawa

774212566
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W TURAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 2