Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: opolski, Żelazna, Opolskie, Polska
Poszukujemy do swojego zespołu nauczyciela do języka angielskiego. Nasze przedszkole znajduję się w dwóch miejscach. Przedszkole w Naroku ma dwa odziały: grupa wiekowa 5-6 latki oraz 3-4 latki. Przedszkole w Żelaznej również ma dwa odziały. Pracodawcą dla pracowników punktów przedszkolnych jest Publiczne Przedszkole im. Św. Franciszka z Asyżu w Naroku z siedzibą w Naroku przy ul. Odrzańskiej 2. Punkty przedszkolne w miejscowości Żelazna są utworzone w ramach struktury organizacyjnej Publicznego Przedszkola im. Św. Franciszka z Asyżu w Naroku.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymaganiami pracy na stanowisku nauczyciela j. angielskiego w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach młodszych: 4 x 15 min
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach starszych: 4 x 30 min

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppnarok@gminadabrowa.pl

600244239
Nazwa placówki: PUNKT PRZEDSZKOLNY NR 1 W ŻELAZNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 3