Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ochota, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Integracyjne Nr 404 w Warszawie zatrudni nauczyciela języka angielskiego do wszystkich grup wiekowych.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymaganiami określonymi w Rozp. MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji nauczycieli

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w 4 grupach wiekowych w łącznym wymiarze 7 godzin tygodniowo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p404@eduwarszawa.pl

22 822 11 06 lub 723 555 938
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 404
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 7