Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-25
  • Miejsce: wadowicki, Andrychów, Małopolskie, Polska
Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej w zastępstwie za nieobecnego nauczyciela.

Wymagania:
filologia angielska - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp5.andrychow.eu

(33) 875-37-04
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W ANDRYCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo