Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: sochaczewski, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Miejskie Przedszkole Nr 1 zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Nauczyciela Języka Angielskiego. Poszukujemy kreatywnego i energicznego nauczyciela, który dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do rozwoju językowego naszych przedszkolaków.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Znajomość nowoczesnych metod nauczania i technik motywacyjnych.
Kreatywność, cierpliwość i pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Planowanie i realizacja programu nauczania zgodnie z wytycznymi przedszkola.
Monitorowanie postępów i rozwój umiejętności językowych dzieci.
Współpraca z rodzicami i personelem przedszkola w celu zapewnienia najlepszej opieki edukacyjnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp1 sochaczew@wp.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 W SOCHACZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 3