Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-12
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska

Wymagania:
Ukończone studia wyższe język angielski, przygotowanie pedagogiczne i dodatkowo oligofrenopedagogika lub/i socjoterapia (resocjalizacja)

Zakres obowiązków:
nauczanie w szkole podstawowej dziec z niepełnosprawnościami lub w szkole podstawowej dla zagrożonych niedostosowaniem społecznym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsips@mjo.krakow.pl

124210709
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego