nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w wymiarze całego etatu, zajęcia dodatkowe.

Wymagania:
poziom wykształcenia pozwalający na nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej, uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć języka angielskiego, udział w pracach Rady Pedagogicznej i zespołu uczących , współpraca z rodzicami, realizacja zajęć rozwijających w ramach programy FUTURE4ME

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp18-krakow.pl

500095434
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 18 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego