nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: strzeliński, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
Nauczanie języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w Liceum Ogólnokształcącym.

Wymagania:
Kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w Liceum Ogólnokształcącym, przygotowanie uczniów do matury, prowadzenie zajęć dodatkowych realizacja innowacji pedagogicznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lostrzelin.pl lub adres szkoły:
Strzelin, ul. Jana Pawła II nr 23, 57-100 Strzelin

071 39 21 364
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo