Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: trzebnicki, Pęgów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela do grup 6 latków

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w grupie sześciolatków - zerówka.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolapegow@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
713107419
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W PĘGOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Szukam anglisty
    Wrocław (Dolnośląskie) Wakat 18 stażysta
    Szukam anglisty do szkoły podstawowej (7 i 8 klasa) oraz szkoły ponadpodstawowej (branżowej i LO).
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Pęgów (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczycieli do grup 3 latkówWymagania:Pełne kwalifikacje do pracy w przedzkoluZakres obowiązków:Praca z dziećmi w grupie trzylatków.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolapegow@gmail.comW razie p...
  • nauczyciel muzyki
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Zastępstwo 8
    Opis oferty pracy:muzyka w klasach IV - VII, plastyka w klasach IV-VII 16/18Wymagania:ukończone studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (mile widziane studia dwukierunkowe)Zakres obowiązków:rozbudzanie wszechstronnego rozwoju uczniów a zwłaszcza...