nauczyciel języka hiszpańskiego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel języka hiszpańskiego

Wymagania:
wymagania zgodne z prowadzeniem lekcji języka hiszpańskiego w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
Karta Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp16.resman.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Marta Koszelnik, tel. 17 7482460
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka hiszpańskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog
    Dębica (Podkarpackie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Pedagog szkolnyWymagania:Kwalifikacje do pełnienia funkcji pedagoga szkolnegoZakres obowiązków:Zgodnie z przepisami prawa oświatowegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kopernik.dyrektor@zsnr4.edu.plW razie pyt...
  • Psycholog
    Ruda Łańcucka (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:psycholog szkolnyWymagania:zgodne do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:wymagane dokumenty aplikacyjne proszę przysyłać na adres sp_rl@nowasarzyna.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:1...
  • Psycholog
    Krzywa (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:psycholog szkolnyWymagania:zgodne do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spkrzywa@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:537 044 963