nauczyciel języka niemieckiego zawodowego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: kołobrzeski, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Nauczyciel języka niemieckiego zawodowego na kierunkach medycznych.

Wymagania:
Studia magisterskie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca w systemie stacjonarnym i zaocznym. Na czas określony na rok szkolny 2024/2025.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@kolobrzeg.powiat

94 35 221 20 wew. 10
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W KOŁOBRZEGU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka niemieckiego zawodowego
Liczba godzin (w tygodniu): 7