Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: chojnicki, Chojnice, Pomorskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela j. niemieckiego w szkole podstawowej. Wymiar pracy 22/18. W tym 21 prowadzenie zajęć z j. niemieckiego w klasach 4-8 oraz 1 godzina zajęcia z wychowawcą.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe nauczycielskie z przygotowaniem pedagogicznym z uprawnieniem do nauczania j. niemieckiego.

Zakres obowiązków:
Obowiązki pedagogiczno-wychowawcze.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@katolik.chojnice.pl

523977087
Nazwa placówki: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA DUNINA W CHOJNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego