Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: mikołowski, Mikołów, Śląskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela języka niemieckiego w wymiarze 27/18.

Wymagania:
Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne.
Doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka mniejszości narodowej - niemiecki oraz zajęć Historia i Kultura Niemiec.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp4.mikolow.eu

322262190
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego