Psycholog

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zatrudnię psychologa z przygotowaniem pedagogicznym do przedszkola z pełnymi kwalifikacjami na stanowisko psychologa.

Wymagania:
1. Wykształcenie - 5 letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia.
2. Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów.
3. Predyspozycje do pracy z małym dzieckiem 3-6 lat / np. doświadczenie w pracy z małym dzieckiem
4. Praca lub praktyki z małym dzieckiem jako psycholog.
5. Posiadanie umiejętności diagnozowania, obserwowania dzieci i analizowania zachowań dziecka, udzielenia pomocy w sytuacjach trudnych dziecku, wychowawcy i rodzicom oraz umiejętność prowadzenia rozmów z rodzicami i nauczycielami w placówce.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie obserwacji dzieci, diagnozowanie sytuacji trudnych i zachowań jednostki.
2. Prowadzenie elektronicznego dziennika psychologa.
3. Wspomaganie dzieci, rodziców i nauczycieli.
4. Prowadzenie zajęć Rewalidacji i pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pomoc w organizacji takich zajęć innym specjalistom.
5. Udział w naradach i szkoleniach Rady Pedagogicznej oraz szkolenie nauczycieli.
6. Udział w realizacji zadań Rocznego Planu Dydaktyczno-Wychowawczego Przedszkola.
7. Opracowanie planu pracy psychologa oraz planów pracy z dziećmi objętymi przez siebie Rewalidacją lub PPP. Wspieranie w tym zakresie nauczycieli specjalistów.
9. Umiejętność współpracy w zespole nauczycieli i rodziców.
8. Realizacja zadań psychologa wynikających z art 24 ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1798 z dnia 5 września 2023 r.)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
1. Dostarczyć na adres:
Przedszkole nr 42 im. Przyjaciół Przyrody w Bielsku-Białej,
ul. Cieszyńska 383,
43-382 Bielsko-Biała
lub
2. Przesłać na adres e-mail : pm42@cuw.bielsko-biala.pl.
3. Na rozmowę kwalifikacyjną należy przynieść :
1) Świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia.
2) Referencje.
3) Potwierdzenia ukończenia różnych kursów i szkoleń.
4) Inne, którymi można się pochwalić.

pm42@cuw.bielsko-biala.pl
tel. 33 8182-173
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 42 IM. PRZYJACIÓŁ PRZYRODY W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog