Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: żarski, Przewóz, Lubuskie, Polska
Nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej w wymiarze 26/18.

Wymagania:
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
1. Nauczanie języka niemieckiego zgodnie z podstawą programową oraz inną dokumentacją nauczania.
2. Wykonywanie innych czynności wynikających z planu pracy szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spprzewoz@przewoz.com.pl
szkoła Podstawowa im. kpt. St. Betleja
ul. Pocztowa 5
68-132 Przewóz

683623285
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KPT. STANISŁAWA BETLEJA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo