Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-08-02
  • Miejsce: gorzowski, Kłodawa, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel przedmiotu informatyka w klasach 1-8

Wymagania:
Obowiązki nauczyciela przedmiotu

Zakres obowiązków:
Zgodny z kwalifikacjami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.zsklodawa@poczta.fm

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
501 511 123
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Słubice (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagogika specjalna (oligofrenopedag...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Kłodawa (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego w klasach 4-8Wymagania:Obowiązki nauczyciela przedmiotu i wychowawcyZakres obowiązków:Zgodny z kwalifikacjamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat.zskl...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Witnica (Lubuskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego proces kształcenia z dzieckiem niepełnosprawnymWymagania:Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej (np. oligofrenopedagogika) i kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum aut...