nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-01
  • Miejsce: krasnostawski, Kraśniczyn, Lubelskie, Polska
2 godziny języka niemieckiego w klasie VII i 2 godziny języka niemieckiego w klasie VIII.

Wymagania:
studia mgr germanistyka

Zakres obowiązków:
prowadzenie lekcji języka niemieckiego zgodnie z podstawą programową
regularne sprawdzanie postępów w nauce
przygotowywanie uczniów/kursantów do egzaminów
opracowywanie pomocy dydaktycznych przydatnych w nauce języka
dostosowywanie tematów lekcji do poziomu kursantów/uczniów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat_sp@szkolakrasniczyn.pl lub Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1, 22-310 Kraśniczyn

sekretariat_sp@szkolakrasniczyn.pl, tel. 82 5775518
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRAŚNICZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka niemieckiego
Liczba godzin (w tygodniu): 4