Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: trzebnicki, Psary, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Psarach zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciela języka niemieckiego dla uczniów klas 7-8 w wymiarze godzin 6/18 etatu. Wymagane wykształcenie kierunkowe

Wymagania:
Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka niemieckiego oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Zajęcia dydaktyczne z uczniami klas 7-8
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PSARACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w młodzieżowym ośrodku socjoterapii
    Walim (Dolnośląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Praca w 12 osobowej grupie wychowawczej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu.Wymagania:Zatrudnienie dla osoby posiadającej wykształcenie wyższe zgodne z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wy...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Jaszkowa Dolna (Dolnośląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Praca na świetlicy szkolnej.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.
  • Bibliotekarz
    Długołęka (Dolnośląskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca w wymiarze 0,5 etatu.Wymagania:Pełne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela bibliotekarza w szkole.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e-mail: zs-pdlugoleka@gmina.dlugoleka.plW razie pytań zapr...