nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: wejherowski, Góra, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor poszukuje do pracy nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
Kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela języka polskiego, obowiązkowość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej języka polskiego. Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo uczniów. Współpraca z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@spgora.edu.pl

586766393
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAKUBA WEJHERA W GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo