Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: starogardzki, Trzcińsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Studia z zakresu psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z zakresu profilaktyki, koordynowanie działań z zakresu standardów ochronny małoletnich

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psptrzcinsk@wp.pl

585881763
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZCINSKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6