Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: tatrzański, Zakopane, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o zgodnym kierunku

Zakres obowiązków:
Praca w charakterze nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp3zakopane@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
182015633
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO W ZAKOPANEM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 180 w Krakowie , zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat. Umowa na zastępstwo od 1 września 2024r. do 31 sierpnia 2025r. z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślon...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Wakat 32
    Opis oferty pracy:Przedszkole położone w okolicy Pętli Czerwone Maki (RUCZAJ) poszukuje nauczyciela. Rozpoczęcie pracy 01.08.2024r lub 01.09.2024 Wymagane wykształcenie kierunkowe - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, magister lub licencjat , m...
  • Nauczyciel matematyki
    Niepołomice (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 4 w Niepołomicach zatrudni nauczyciela matematyki.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania matematyki.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp4.eduniepolomice.plW razie pytań zapraszam...