Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-09-01
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Szkoła zatrudni nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin.

Wymagania:
Ukończone studia na kierunku polonistyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV proszę przesłać na adres: sp187@eduwarszawa.pl

Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 22 8340387.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 187 IM. ADAMA MICKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego