Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-19
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Cały etat nauczyciela języka polskiego. Możliwość zmniejszenia godzin do 15 (3 klasy).

Wymagania:
Wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne. Kwalifikacje zgodne ze stanowiskiem, czyli nauczyciela języka polskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w szkole.

Zakres obowiązków:
Współpraca z radą pedagogiczną i rodzicami.
Obowiązki nauczyciela wynikające z Karty Nauczyciela (art.6), Ustawy Prawo Oświatowe oraz innych aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem i zadaniami szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp336@eduwarszawa.pl

22 259 40 11 (sekretariat)
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 336 IM. JANKA BYTNARA "RUDEGO"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego