Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego, pełny etat w Szkole Podstawowej nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy w Tychach

Wymagania:
magister z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Zgodny z kartą nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp36@oswiata.tychy.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
32 227 82 70
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. NARODÓW ZJEDNOCZONEJ EUROPY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka niemieckiego
    Gliwice (Śląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:zatrudnienie nauczyciela języka niemieckiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsp6.gliwice.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:691380808
  • Psycholog
    Ruda Śląska (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Miejskie Przedszkole nr 20 im. Słonecznej Doliny zatrudni nauczyciela - psychologa na 10 godzin tygodniowo w roku szkolnym 2024/2025.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: Psychologia. Wymagane także przygotowanie ...
  • Psycholog
    Skrzyszów (Śląskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie poszukuje w roku szkolnym 2024/2025 psychologa w wymiarze 0,59 etatuWymagania:ukończenie 5-letnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, przygoto...