Psycholog

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Miejskie Przedszkole nr 20 im. Słonecznej Doliny zatrudni nauczyciela - psychologa na 10 godzin tygodniowo w roku szkolnym 2024/2025.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: Psychologia.
Wymagane także przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii psychologicznej, współpraca z zespołem specjalistów przedszkola oraz z wychowawcami poszczególnych grup, a także prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty proszę składać drogą mailową na adres: mp20@mp20rudasl.szkolnastrona.pl lub mp20@onet.eu.
Można także osobiście w kancelarii przedszkola (ul. 1 Maja 286 Ruda Śląska) w godzinach 8:00 - 15:00.

Kontakt telefoniczny: 322420931
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 20
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog