Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-05
  • Miejsce: człuchowski, Człuchów, Pomorskie, Polska
Oferta dotyczy pracy w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie, praca zarówno w szkole podstawowej jak i w liceum ogólnokształcącym na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka polskiego, wychowawstwo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zss.czluchow.org.pl

784-947-472
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W CZŁUCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego