Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: tucholski, Tuchola, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela języka polskiego na 20/18 etatu z możliwością realizowania również zajęć dodatkowych. Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, której umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy, idą w parze z pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Wymagania:
* wymagane pełne kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć w szkole (ukończone studia kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym),
* kreatywność w przekazywaniu wiedzy,
* wysoka kultura osobista,
* pozytywne nastawienie,
* łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi i dorosłymi.

Zakres obowiązków:
* prowadzenie lekcji języka polskiego,
* personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,
* współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,
* aktywny udział w życiu szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres mailowy: sp1tuchola@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dyrektorem szkoły pod numerem: 605955544.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS.PPŁK. JÓZEFA WRYCZY W TUCHOLI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego