Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: policki, Police, Zachodniopomorskie, Polska
Oferta pracy dla nauczyciela j. polskiego w klasach IV-VIII.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane posiadanie kwalifikacji do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, a także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Kartą Nauczyciela, nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy, prowadzenie zajęć korekcyjno – kompensacyjnych. Praca w wymiarze pełnego etatu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp3police.pl

91 3176 950
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego