Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: szczecinecki, Stary Chwalim, Zachodniopomorskie, Polska
Praca z dziećmi. Prowadzenie zajęć z zakresu matematyki na poziomie podstawowym. Objęcie wychowawstwa klasy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
prowadzenie lekcji matematyki, zajęć dodatkowych, zajęć dydaktyczno-wyrównawczych
spotkania z rodzicami
dyżury nauczycielskie
działania statutowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: stchwalimszkola@interia.pl
drogą pocztową na adres: Szkoła Podstawowa w Starym Chwalimiu, Stary Chwalim 39 78-460 Barwice

( 94) 373 67 26
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM CHWALIMIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki