Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-10
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gdańsku poszukuje na rok szkolny 2024/2025 nauczyciela języka polskiego.

Wymagania:
Studia magisterskie II stopnia, filologia polska, przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć w liceum.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego w liceum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
j.kaczorek@zso12.edu.gdansk.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego