Nauczyciel języka rosyjskiego

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: pruszkowski, Piastów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie zatrudni nauczyciela języka rosyjskiego.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka rosyjskiego i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka rosyjskiego w klasach technikum lub liceum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@nansen.edu.pl

22 723 65 85
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.FRIDTJOFA NANSENA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka rosyjskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo